Wspólne ubieranie choinki

Szanowni Państwo,
w imieniu Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia Ekologicznego Czysta Nekla zapraszamy Państwa do współuczestnictwa w ubieraniu naszej wiejskiej choinki, którą udostępnia nam Sabina z rodziną:).
W ubiegłym roku spotkaliśmy się w tym celu po raz pierwszy z inicjatywy Czystej Nekli. W tym roku Rada Sołecka włącza się do organizacji tego przedsięwzięcia.
Wspólnie zapewnimy dobrą atmosferę, dla dzieci wizytę Św. Mikołaja oczywiście z upominkami dla nich (pierwszy raz nas chyba odwiedza:)), możliwość wspólnego kolędowania oraz ciepły poczęstunek.
Dzięki uprzejmości p. Anny Kareńskiej możemy korzystać z wnętrza kościółka.
Jeśli ktoś z Państwa zechciałby coś upiec lub upichcić i zaprezentować te smaki pozostałym, bardzo prosimy:).
Zakupiliśmy do ubrania naszego drzewka styropianowe bombki (bez dekoracji), aby wszyscy chętni mogli je własnoręcznie ozdobić.
Są w sklepie u Sabinki (bezpłatnie, do wyczerpania zapasów:)). Można zabrać do domu i skupić się na dekorowaniu.
Technika dowolna ale prosimy, aby bombek nie oklejać papierami lub innymi delikatnymi elementami, które mogłyby na wietrze ulecieć.
Przewidujemy nagrodę dla najładniejszej bombki stworzonej rodzinnie. W związku z powyższym prosimy, aby na bombkach nie umieszczać napisów jednoznacznie wskazujących autorów.
Oczywiście możecie Państwo przynieść dowolne ozdoby do zawieszenia na drzewku (pomogą nam w tym druhowie nekielskiej OSP), jednakże z uwagi na klimat prosimy, aby dekoracje nie były wykonane z papieru czy też z tektury.
Poniżej plakat autorstwa Jacka Papli
CHOINKA_2015.jpg
Spotkajmy się tam wszyscy:) Prosimy o poinformowanie znajomych i sąsiadów:)

Napisane przez: Sołtys

Komentowanie zakończone.

Calendar


« December 2020 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31