Inauguracja “KLUBIKU MALUCHA” w naszej świetlicy

Szanowni Państwo:),
Nasza ubiegłoroczna decyzja i przeznaczenie środków z funduszu sołeckiego na 2014 rok spowodowała, że z radością chcielibyśmy poinformować Państwa o fakcie zrealizowania tego pomysłu.
Piszę w liczbie mnogiej, bo w tę ideę zaangażowało się kilka Pań, nie tylko mam małych dzieci i pozwalam sobie wypowiadać się głównie w ich imieniu:).
Zakupiliśmy wykładzinę dywanową o wym. 2,40 x 4,00 m (z założeniem jej rozwijania w trakcie zajęć dla dzieci), mebelki, pufy, pudła na zabawki.
Pozostały do nabycia zabawki, pomoce dydaktyczne oraz sprzęt niezbędny do utrzymania wnętrza w czystości (pieniądze na ten cel jeszcze mamy do dyspozycji).

Możemy zatem oficjalnie, z nieukrywaną radością:), poinformować Państwa, że
otwieramy „KLUBIK MALUCHA” w naszej świetlicy.
klubik9.jpg Otworzy swoje podwoje w dniu 8 września.
Zapraszamy dzieci w wieku 0-3 oraz 3+ nie objęte opieką przedszkolną wraz z opiekunami do wspólnej zabawy, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.
Ponieważ niektórzy z Państwa wcześniej zadawali pytania o możliwość przekazania zabawek do świetlicy, przed podjęciem konkretnej decyzji o ich zakupie chcielibyśmy zwrócić się do Państwa z prośbą
o przekazanie do „Klubiku” takich, z których Państwa dzieci już wyrosły.
Najbardziej zależy nam na (wszystko z przeznaczeniem dla dzieci w wieku 0-3 lat):
- sorterach
- puzzlach
- klockach
- piramidkach
- zabawkach tematycznych (np. lekarz, fryzjer, sklep itp.)
- książeczki
- płyty z piosenkami i bajkami (do słuchania)
Prosimy o ich dostarczenie do schroniska w dniach 8-12.09.2014 (w godzinach działania KLUBIKU), lub w przypadku braku takiej możliwości o zasygnalizowanie chęci przekazania. Chętnie do Państwa podjedziemy i odbierzemy:).
Zasady korzystania z zasobów „Klubiku” zostaną omówione na miejscu, z wszystkimi, którzy pojawią się ze swoimi milusińskimi.
Z uwagi na rozległość naszej wsi i trudności w zapewnieniu stałego, jakże potrzebnego dzieciom na tych etapach rozwoju, kontaktu z rówieśnikami, KLUBIK będzie stwarzał szansę na prawidłowy rozwój i naukę wzajemnych relacji.
Rodzice i opiekunowie dzieci najlepiej potrafią ocenić korzyści, jakie może przynieść takie miejsce:).
klubik5.jpg Serdecznie zapraszamy raz jeszcze.
W pierwszym tygodniu w „Klubiku” będzie na Państwa i dzieci czekała Magda Janicka-Sarna, służąc wyjaśnieniami i udzielając odpowiedzi na ewentualne pytania.
We wspomnianych wyżej godzinach można pojawić się bez zapowiedzi:).
Na wszelki wypadek kontakt telefoniczny – 604-416826.

Napisane przez: Sołtys

Komentowanie zakończone.

Calendar


« June 2024 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30