Prezent na Święta

Szanowni Państwo,
Z dużą radością chciałbym Państwa poinformować, że ciężka praca Doroty Bartz-Janiec oraz Magdy Janickiej-Sarny włożona w przygotowanie i złożenie w terminie projektu do konkursu grantowego ogłoszonego przez Bank Zachodni WBK została doceniona przez organizatora.
Na konkurs pod hasłem „Tu mieszkam tu zmieniam”, wpłynęło około 3 tysięcy propozycji. Dofinansowanie uzyskało 305 pomysłów.
Wśród nich nasz projekt (firmowany przez Nekielskie Stowarzyszenie Kulturalne) pod tytułem
SIEJEMY ZIARNO-ZBIERAMY PLONY
otrzymał dotację w wysokości 2500 zł na organizację konsultacji i warsztatów dla rodziców i dzieci w wieku 0-4 lat oraz doposażenie klubiku w materiały do zajęć i biblioteczkę dla rodziców.

Projekt będzie realizowany w przyszłym roku.
Teraz dodatkowe zadanie dla nas wszystkich:). Chciałbym Państwa bardzo zachęcić do oddania głosu na nasz projekt (można oddać tylko jeden głos). Możemy wygrać jedną z trzech nagród dodatkowych.
W dniach od dziś do 21 grudnia można głosować poprzez stronę:
http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/glosowanie.html

Ja już zagłosowałem:).
Dla tych projektów, które w głosowaniu internautów uzyskają największą ilość głosów organizator przeznaczył dodatkowo trzy nagrody w kwocie 2000, 3500 i 5000 zł na dowolny cel.
Jestem pewien, że wszyscy z Nekielki wykażą się i oddadzą głos na nasz projekt:).
Warto także zaprosić rodzinę, przyjaciół i znajomych do wsparcia naszej społeczności w tym głosowaniu, aby zwiększyć nasze szanse:).

Pozdrawiam wszystkich ciesząc się niezmiernie z sukcesu i dziękując bardzo, bardzo:) w imieniu przyszłych beneficjentów projektu, Dorocie i Magdzie:)
Zbigniew Sarna
PS. aby wśród wielu opisów projektów łatwiej znaleźć nasz, po wejściu na stronę, wystarczy kliknąć Control + F i w okienku wyszukiwania wpisać “ziarno”. W razie kłopotów z głosowaniem, proszę o kontakt.

Napisane przez: Sołtys

Komentowanie zakończone.

Calendar


« May 2024 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31